آموزش


مرکز تخصصی آموزشی صبح دانش

مرکز تخصصی اموزشی صبح دانش با هدف ایجاد فضای آموزشی مناسب مطابق با  نیازهای فارغ التحصیلان دانشگاهی که مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را در دانشگاه نیاموخته اند سعی در گسترش فعالیت های علمی آموزشی خود داشته است.

     با بکارگیری مدرسان مجربی که خود هم دانش اموخته دانشگاهی در سطوح عالی هستند و هم در پروژه های بزرگ تجربه های زیادی آموخته اند سعی کرده ایم بهترین ها را در اختیار کارآموزان و مهارت آموزان خود قرار دهیم.

دپارتمان های علمی ما به بخش های زیر تقسیم شده است:

دپارتمان طراحی سایت:

     در این دپارتمان تمرکز ما روی ارائه دوره های طراحی سایت، برنامه نویسی تحت وب، برنامه نویسی نرم افزار تحت وب است که در بازار کار آی تی ایران به شدت مورد نیاز است.

دپارتمان طراحی پورتال سازمانی:

       گروه برنامه نویسی تحت وب طراحی پورتال سازمانی را به پایان برده است که تقریبا تمامی نیازهای مدیریت و اداره سازمان های بزرگ را متناسب با نیازهای آنان پشتیبانی می کند و به صورت آنلاین در اختیار کاربران و مدیران سازمان ها قرار می دهد.

     فراگیران ما در دوره های طراحی سایت در صورت موفقیت و همچنین علاقه مندی می  توانند جزو همکاران آینده ما در پروژه های مرکز قرار گیرند.

دپارتمان عمران, معماری و ژئوتکنیک:

     شرکت فنی مهندسی هوشمندسازه یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی ایران است که سازه های صنعتی و نوین تولید  می کند. بر همین اساس دارای دانشگاه علمی کاربردی هوشمندسازه به همین نام است که نیروهای مورد نیاز برای پروژه های شرکت و نیز بازار کار را تربیت می کند.

     اساتید این دانشگاه و مهندسان این شرکت و همچنین دیگر اساتید ما که بسیاری هیئت علمی و مدیر پروژه های بزرگی هستند این دپارتمان را از نظر علمی پشتیبانی می  کنند.

همکاری های علمی و فنی:

     ما در زمینه مباحث بالا همکاری های علمی و فنی گسترده ای را با برخی دانشگاه های خارج از کشور آغاز کرده ایم که در موقع مناسب در اینجا شرح آن آورده می شود.